Regio | 29 november 2011
|
Ingezonden door: Terra Art Projects
ZOETERMEER - In de weekenden van 26 november t/m 11 december 2011 is de foto-expositie ‘Zoetermeer, maar anders’ te zien in Kunsthal TERRATORIUM, aan de Philipsstraat 18 in Zoetermeer. De expositie die wordt georganiseerd door Fotowerk in samenwerking met Terra Art Projects toont de stad Zoetermeer zoals u deze niet eerder zag. Op dichtbij.nl dagelijks een voorproefje.
Ruud de Soet - Slowmotion
Ruud de Soet vond het niet gemakkelijk om een locatie te vinden die goed herkenbaar is maar toch ‘anders’ moet worden. “Moeilijk, zeker als je tijdens de opname al een beeld voor ogen moet hebben dat het eindresultaat ‘anders’ maakt dan het onderwerp dat je op dat moment door de zoeker ziet. “
“Maar het werd nog moeilijker, omdat ik mezelf de opdracht heb gegeven om vanuit een enkele foto en minimale Photoshop bewerkingen, tot het gewenste resultaat te komen. Het resultaat is een foto die duidelijk herkenbaar is maar toch anders is dan een gewoon plaatje van hetzelfde onderwerp. Het laat je plekken zien waar je normaal snel voorbij loopt maar nu naar kan blijven kijken en denken ‘dit is Zoetermeer, maar dan anders’. Uiteindelijk vond De Soet inspiratie op plekken als station Centrum West, Klimcentrum Ayers Rock en de grote parkeergarage van de Nederlandlaan.
Openingstijden: 3, 4, 10 en 11 december van 13.00 – 17.00 uur. Toegang gratis.
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 06 december 2011