kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Overvliegfeest bij scouting John McCormick

ZOETERMEER - Op zaterdag 24 september gaat het nieuwe seizoen van Scoutinggroep John McCormick (JMC) van start met het jaarlijkse overvliegfeest. Tijdens dit feest schuiven alle jeugdleden die een bepaalde leeftijd hebben bereikt, door naar een volgende speltak (leeftijdsgroep).

De feestelijke dag wordt om 13.00 uur geopend met het hijsen van de scoutingvlag. Vervolgens wordt er een spel gedaan met alle aanwezige leden, ouders, leiding en andere geïnteresseerden. Om 14.00 uur start het werkelijke overvliegen, dat elk jaar weer op een ludieke manier gebeurt. Op welke 'spetterende manier' er dit jaar wordt overgevlogen houdt de organisatie nog even geheim.

De oudste bevers (5 - 7 jaar) gaan over naar de welpen (7 - 11 jaar), de oudste welpen gaan naar de scouts (11 - 15 jaar), de oudste scouts vliegen vervolgens naar de explorers (15 - 18 jaar) en als laatste gaan de oudste explorers naar de roverscouts (18 - 21 jaar).

Speltakken

Na deze bijzondere dag starten de nieuwe speltakken bij scoutinggroep John McCormick. Elke week houden ze hun twee uur durende opkomsten in en om clubhuis De Chute in het Van Tuyll sportpark. Naast deze opkomsten wordt er een enkele keer een weekend gehouden en als afsluiting van het seizoen is er een zomerkamp van een week.

Bij enkele speltakken is voor het seizoen 2011-2012 nog plek voor nieuwe kinderen. Aanmelden kan via Eric van der Ven op 06-43008372.

Daarnaast kunnen de leidingteams van de bevers, welpen, scouts en de vrijbuiters (jongens en meisjes van 9 tot en met 21 jaar met leer-, aandachts- en contactproblemen) nog wat versterking gebruiken. Mail groepsbegeleider@johnmccormick.nl.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland