kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Kinderdagverblijf De Drie Ballonnen heeft nieuwe locatie in Rokkeveen

ZOETERMEER - Kinderdagverblijf De Drie Ballonnen heeft de deuren van nieuwe locatie in Rokkeveen geopend. Aan de Prismalaan naast zwembad De Veur is het een feit, met meer dan voldoende parkeergelegenheid. Het is er al een gezellige boel met de kinderen die er worden opgevangen.

Nu er een vijfde kinderdagverblijf van De Drie Ballonnen is bijgekomen in een wijk waar veel vraag was willen wij dit graag met u delen. De Drie Ballonnen streeft ernaar de beste kwaliteit en aandacht voor uw kind te leveren. Daarom heeft de organisatie zich vrijwillig onder toezicht van HKZ geplaatst en doet het heel goed. Aldus de HKZ Auditor; “De Drie Ballonnen is een organisatie die voorop loopt in Nederland. De procedures en evaluaties zitten zo goed in elkaar dat het een voordurend proces van verbeteren is. Daarnaast dragen de pedagogisch medewerkers (mede door een goede inwerking en toetsing) het beleid prima in de praktijk uit. Zij zijn de naam pedagogisch medewerker meer dan waard”. Onder leiding van Silvia Romijn, onderscheidt De Drie Ballonnen zich in Zoetermeer inmiddels 20 jaar door de hoge kwaliteit van opvang en haar unieke visie.“Door bewust te worden van zichzelf bieden we kinderen handvatten om steviger in hun eigen kracht te blijven staan en zich te ontwikkelen tot gelukkige mensen”, aldus Silvia.

Naast kinderdagverblijven in de wijken Rokkeveen, Buytenwegh, de Leyens en Oosterheem biedt De Drie Ballonnen ook buitenschoolse opvang aan in die wijken op inmiddels 20 scholen. Ook op de buitenschoolse opvang bieden wij een veilige basis en een prettige sfeer waar we met elkaar en van elkaar kunnen leren. Vanaf 23 februari start De Drie Ballonnen met een nieuw concept op de buitenschoolse opvang; de IK BOX. Wat de inhoud van de IK BOX is kan je terug lezen in een eerder geplaatst artikel.

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 02 februari 2012

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zorgnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland