UITGAAN & VRIJE TIJD |
04 augustus 2012
|
reageer
|
Door
Joop Feijtes, dichtbij-meeschrijver
LEIDEN - De 4-mans coverformatie Back2Basic verzorgt een live optreden op zondagmiddag 26 augustus. Het optreden vindt plaats in Petit Restaurant De Valk, gelegen in hartje Leiden vlak bij de overbekende Molen De Valk. De band speelt vanaf 14.00 uur. Het optreden is gratis toegankelijk.
De coverband Back2Basic is in de huidige bezetting ruim 3 jaar actief. De band vormt een hechte formatie die met overduidelijk plezier speelt. Het repertoire is een prettige mix van overbekende Pop- , Blues en Rock&Roll-covers uit de jaren 50 - 70. De band brengt die stevig, herkenbaar en voorzien van een aangename eigen inbreng. Bijzondere accenten in het repertoire vormen de Indo-Rock -nummers en een aantal songs van de Zweedse topband The Refreshments.
Met hun live-optredens hebben de vier van Back2Basic een uitstekende live-reputatie opgebouwd die goed matcht met de gastvrije reputatie van Petit Restaurant De Valk. Het restaurant verzorgt dergelijke zondagmatinees een aantal keer per jaar. Ze worden steevast gekenmerkt door een grote opkomst en een uiterst gemoedelijke sfeer.
Het restaurant is, ondanks de ligging in het centrum van een middelgrote stad, uitstekend bereikbaar. In de onmiddellijke omgeving is er ruime parkeermogelijkheid. Het gaat weliswaar om 'betaald parkeren' maar daar staat tegenover dat het optreden gratis toegankelijk is.
Allen daarheen, dus!