kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met

In moeizame wedstrijd wintSJZ ook van FC Lisse: 2-1

Sjoerd Hulsbos van SJZ in duel. (Foto: Sportview)

1 / 1
zoom out

ZOETERWOUDE. Het liep beslist niet gesmeerd. Maar SJZ pakte wel 3 zeer waardevolle punten tegen FC Lisse. In de eerste helft verzuimde SJZ afstand te nemen van FC Lisse. Na de thee kwamen de bezoekers op 0-1, maar SJZ boog die achterstand toch nog om in winst. SJZ-doelman Patrick de Jong speelde een belangrijke rol bij het behalen van de volle buit.

In de eerste omloop raakten Frank Willemse en Joost Spierenburg de lat boven doelman Mark Algera terwijl Fred de Koning in twee kansrijke posities het doel toch niet wist te vinden. FC Lisse slaagde er ook niet in tot scoren te komen. Na de doelwisseling waren de bezoekers het meest gevaarlijk. Dat resulteerde vrij snel in een doelpunt van Joey van Beelen. Vanaf dat moment had SJZ even geen greep meer op het spel van de tegenstander. Gelukkig voor de thuisclub verzuimden de voetballers uit het dorp van de Keukenhof definitief de bloemen mee naar huis te nemen. Blijkbaar met de gedachte dat in Lisse al bloemen in overvloed zijn. Dat kwam de geel-blauwen duur te staan. Vrijwel uit het niets kwam de gelijkmaker op het bord. Frank Willemse reageerde uiterst attent op een diepe bal. Doelman Algera verzuimde adequaat in te grijpen waarna Willemse kon scoren. Zeven minuten later werd het 2-1. Hans Coret kwam in balbezit na voorbereidend werk van Fred de Koning. In een allesbehalve eenvoudige positie hield Coret het hoofd koel en scoorde zeer beheerst.

FC Lisse had ruim een kwartier om iets aan de achterstand te doen. Dat deden de bezoekers met overgave. De Zoeterwoudse afweer piepte wel, kraakte een enkele keer maar brak niet. Mede dankzij sterk keeperswerk van Patrick de Jong.

Voor verdediger Wouter van der Hoeven was het een bijzondere wedstrijd. Het was zijn 274e optreden in de hoofdmacht, daarmee passeert hij Theo van Klink en is nu doorgedrongen tot de topvijf van het klassement aller tijden.

Opluchting na afloop over de zege. Ook bij trainer Rosdorff: 'Als we voor de rust het duel beslissen, is er niets aan de hand. Ik begrijp best dat niet elke kans een doelpunt is. Maar we hadden er toch zeker twee moeten benutten. Dan speel je een heel andere wedstrijd. Nu kwamen we slecht uit de kleedkamer en scoorde FC Lisse ook nog eens snel de openingstreffer. Toen waren we even het spoor bijster. Waarom? Wist ik het maar. Met 15 punten uit de laatste 5 duels doen we goed mee. Koploper Voorschoten'97 piept en kraakt af en toe maar blijft ook winnen. Ik vind het vooral belangrijk dat wij alles geven zodat we ons straks niets kunnen verwijten.'

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen sportverslag
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier Nieuwsbrief ontvangen? Meer info
Facebook
Stelling
ZZ Leiden had in Friesland moeten verliezen om in Leiden kampioen te kunnen worden
Bekijk de resultaten
Agenda

Meer agenda

Video
naar bovennaar bovennaar boven
 
 
Privacy | Disclaimer | Cookies
Een site van Telegraaf Media Nederland