LEIDEN - Ondanks alle mogelijkheden van het internet, komen steeds meer mensen naar Globe Reisburo om zich daar persoonlijk te laten informeren over de beste vakantiebestemmingen. De persoonlijke service, de uitstekende kennis van zaken van de medewerkers en het 'buurtgevoel' zorgen ervoor dat Globe al 25 jaar gevestigd is aan de Stevensbloem.
In totaal hebben de vier medewerkers Anneke, Corinda, Lorraine en Georgine bijna zestig jaar ervaring met het vinden van de perfecte reis voor de klanten die binnen komen. Anneke erkent dat het redelijk bijzonder is dat 'ons stenen reisbureau' nog altijd bestaat, maar ze weet precies waarom dit is. 'Mensen vertrouwen ons, bij ons kunnen ze persoonlijk terecht en wij bieden kennis, service en betrouwbaarheid.
En wat de prijzen betreft: juist door het perfect matchen van de vakantie, zorgen wij voor de beste prijs-kwaliteitverhouding.'
Bij Globe Reisburo wordt alles geregeld, zelfs het informeren van de hotels over de specifieke wensen van de gasten. En wat het betalen betreft; speciaal voor het jubileumfeest hoeven alle klanten die een vakantie boeken tussen 1 december 2011 en 29 februari 2012 niet de reis aan te betalen.
'Maar ook tijdens en na de vakantie springen we in geval van calamiteiten bij. En bij terugkomst vinden de mensen altijd een welkom thuis kaartje van ons op hun deurmat', geeft Anneke een voorbeeld van de service aan. En wat zijn de vakantietips? 'Dubai is hot, net als het Caribisch gebied en cruises zijn momenteel bij alle leeftijdscategorieën populair.
Ook houdt Anneke zich bezig met de organisatie van de Globe Vakantiebeurs dat plaatsvindt in het Holiday Inn in Leiden op 11 december.
Donderdag 8 december van 17:00 uur tot 19:00 uur kunnen mensen langs komen om het jubileum te vieren. Wie het oudste boekingsformulier van Globe Leiden meeneemt, wint dan een reischeque ter waarde van 150 euro.
Voor meer informatie: Globe Reisburo, Stevensbloem 45, Leiden, 071 5316031, www.globe.nl.