Zorg & Welzijn | 01 december 2011
|
Ingezonden door: Healing Miracles Leiden
LEIDEN - Heb je het erg druk en last van december-stress? Kom dan langs op een van de Pranic Healing activiteiten en geef jezelf een prana boost kado!
Want ook in de maand december organiseert Healing Miracles weer Pranic Healing activiteiten in Leiden.
Pranic Healing is een systeem waarbij levensenergie gebruikt
wordt om de lichamelijke en geestelijke gezondheid te bevorderen,
ontwikkeld door Master Choa Kok Sui, een Chinees/Filippijnse
wetenschapper.
Op de Meditatie & Healing ochtend en avond kan je ervaren wat Pranic Healing
inhoudt. Na de introductie is er de gelegenheid voor de beoefening van de Twee Harten Meditatie voor innerlijke vrede en vreugde. Vervolgens is het mogelijk om
een Pranic Healing behandeling te ontvangen.
De Meditatie & Healing ochtend vindt plaats tijdens volle maan op zaterdag 10 december van 10.30-12.30. Om het jaar goed af te sluiten wordt op 29 december de Meditatie & Healing avond gegeven van 20.00-22.00. De energie tijdens de meditatie gebruiken we ook om onze doelen voor komend jaar van energie te voorzien. De introductie is gratis, bijdrage voor de meditatie is €10,- en de behandeling is op donatiebasis met een richtbedrag van €10,-.
Pranic Healing kan je ook zelf leren toepassen in de workshop op 17 en 18
december van 9.30 - 18.00 voor een bijdrage van €300,-. Tevens ook op aanvraag doordeweeks mogelijk. In deze workshop leer je levensenergie te gebruiken om je eigen gezondheid en van anderen te verbeteren. Daarnaast leer je afstandshealing, de Twee Harten Meditatie, vitaliserende ademtechnieken, energetische hygiëne en hoe je allerlei klachten praktisch kunt behandelen. Je zult verstelt staan van wat je allemaal kunt!
Voor informatie, opgave en overige activiteiten ga naar www.healingmiracles.nl of Annelies 06-15521555