ETEN & DRINKEN |
19 december 2011
|
reageer
|
Door Viola Demmers, dichtbijredacteur
LEIDEN - Er is voor het glazen huis al €280,- opgehaald door middel van het Glazen Huis menu bij Restaurant Jill’s in Leiden. Jill’s wil daarvoor iedereen hartelijk bedanken. Het Glazen Huis menu gaat nog door tot en met eind december.
Serious Request week
In de week van Serious Request (18 tot en met 24 december) is Restaurant Jill’s ook geopend voor de lunch. Je bent vanaf 11.00 uur van harte welkom voor een stukje appeltaart met slagroom of heerlijke diverse broodjes.
Jill’s op Twitter
Restaurant Jill’s is nu ook te volgen op Twitter: @jillsrestauran1, kijk voor de laatste acties op Twitter. Ook komt Restaurant Jill’s naar je toe in 2012. Hou het restaurant in de gaten via Twitter of de website: www.jills.nl.
Dinerbonnenactie
Ook de dinerbonnen actie loopt deze maand nog door. Bij €10,- betalen krijg je €15,- terug, dat is dus €5,- cadeau.
Kerst bij Jill’s
Voor de mensen die nog twijfelen wat te doen met de kerst? Er zijn nog plaatsen vrij. In de brasserie mag je helemaal zelf beslissen wat je wilt eten. Restaurant Jill’s heeft een heerlijke a la carte kaart met de kerst. Kijk op www.jills.nl of www.brasserie-jills.nl of bel restaurant: 071-5143722 of brasserie: 071-5121215.
Restaurant Jill’s
Morsstraat 6
2312 BM Leiden
Tel. 071-5121215
www.jills.nl
-ADVERTORIAL-