SPORT |
19 februari 2012
|
reageer
|
Door
Arnoldfoto, dichtbij-meeschrijver
ALKMAAR - Keeper André krul. Vandaag mocht de keeper uit het Noord Hollandse Grootschermer zich wederom bewijzen in de derby Apeldoorn v.s. Deventer.
André Krul speelde als we hier in Noord Holland van hem zijn gewend. Scherp, vlugge acties en als een kat met katachtige sprongen de bal uit zijn doel lepelen.
Bij GSV, AFC'34, AZ, FC Utrecht, Telstar, Sparta en nu AGOVV stond en staat hij onder de lat. Vandaag wist AGOVV door met een gezonde dosis agressief spel deze pot te winnen met 3-1. Een prestatie welke voor AGOVV net op tijd komt want nu zijn ze nog hekken sluiter in de Jupiler League maar als het ze met deze spirit de volgende wedstrijden ingaan gaan we zeker meer horen van AGOVV met André Krul.
Meer foto's van deze wedstrijd staan op deze link.
Foto's gemaakt door www.arnoldfoto.nl
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 21 februari 2012