kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Hotel ontruimd na brand door kaars

SCHOORL - Een kaarsje naast een gordijn laten branden en zelf het bad ingaan. Het ging donderdagavond niet helemaal goed in een van de kamers van het Golden Tulp Hotel Jan van Scorel aan de Heerenweg in Schoorl. Zo'n zeventig aanwezigen in het hotel moesten hun heil in het dorpshuis gaan zoeken.

Een groot deel van de inrichting van de kamer ging in vlammen op. Onder meer de rookontwikkeling maakte de evacuatie van de hotelgasten noodzakelijk. Ze werden opgevangen in café De Viersprong. Later op de avond konden allen terug naar hun kamers. Het vuur werd bestreden door de vrijwillige korpsen uit de gemeente Bergen.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland