kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Zes jaar cel voor schutter Extase

ALKMAAR - De 25-jarige Rayshell M., die in september vorig jaar in de Alkmaarse dancing Extase een 27-jarige man in zijn hoofd schoot, is dinsdag door de rechtbank in Alkmaar veroordeeld tot een celstraf van 6 jaar. Twee weken geleden eiste de officier van justitie 9 jaar cel tegen de man.


M., afkomstig van Curaçao en in Nederland zonder vaste woon- of verblijfplaats, schoot het slachtoffer door het hoofd na een woordenwisseling. Op dat moment waren er zo’n 1500 bezoekers in de dancing. Het Openbaar Ministerie (OM) vond dat poging tot moord, maar de rechter acht alleen poging tot doodslag bewezen. Het slachtoffer raakte zwaargewond, maar overleefde. Wel heeft hij blijvend letsel opgelopen.

Na de geweldsuitbarsting in de dancing werd door een onbekend gebleven dader ook buiten nog geschoten. Hierbij viel een gewonde. Burgemeester Piet Bruinooge van Alkmaar besloot enkele dagen na de schietpartij de deuren van Extase voorgoed te sluiten. In het verleden waren in en rond het pand vaker schiet- en geweldsincidenten. Om die reden was de discotheek al eens tijdelijk gesloten.

Email
Reageer op dit artikel. 2
2 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
Opiniepeiling
Als het aan Bewonersverenging Hart van Alkmaar ligt, moeten alle prostitutieramen op de Achterdam dicht. Er zou sfeer van overlast en criminaliteit hangen rondom de Achterdam. Ben jij het hiermee eens?
Ga naar de peiling
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland