kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Zwemmen voor diabetes en hart-en vaatziekten

HEERHUGOWAARD - Met ingang van dinsdag 10 januari kunnen mensen met hart & vaatziekten en diabetici in zwembad Waardergolf terecht om hun conditie onder deskundige begeleiding op peil te brengen.

We horen het al meer om ons heen dat we: te weinig bewegen, te veel roken, drinken en te ongezond eten. Dat dat risico's met zich mee brengt weten we ook maar wat voor soort sport moeten we gaan doen als je er achter bent gekomen dat je tot deze risico groep behoort? Fietsen,wandelen tennis of misschien zwemmen? Sowieso is de stap al groot om weer tot sporten te komen.

Zwembad Waardergolf bied de mogelijkheid om onder deskundige leiding de draad weer op te pakken. Voor deelnemers is water gereserveerd in het doelgroepenbad, terwijl het personeel is opgeleid en gespecialiseerd om de deelnemers weer op rustige manier in contact te brengen met het sporten. Het voordeel van de zwemsport ten opzichte van de andere sporten is dat gewicht in het water wordt weggenomen en men nagenoeg geen sportblessures kan oplopen.

Bewegen geeft zelfvertrouwen en de angst voor inspanning zal verminderen of zelfs afnemen. Ondertussen werkt men aan de conditie, cholesterolgehalte en bloeddruk verbeteren naarmate men langer sport. Vindt men het sporten alleen nog te risicovol dan kan men zich laten begeleiden (tegen betaling) door echtgenoot of door een kennis. Niet alleen het lichamelijk aspect is belangrijk maar ook het sociale gebeuren. Na afloop kan men in de horeca gezamenlijk een kopje koffie/thee drinken.

De instructrices staan klaar op de dinsdagmiddag van 13.15 tot 14.00 uur. Meer info: www.waardergolf.nl of 072-5675040.

Email Reageer op dit artikel. 0
reacties
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland