STOMPETOREN - Tot eind februari 2012 exposeert Inez Warnaar (Driehuizen) met beelden, tekeningen en schilderijen in het gemeentehuis van de Schermer aan de Noordervaart in Stompetoren.
De beelden van Inez zijn geïnspireerd op innerlijk beleven. Haar werk is emotioneel, soms vrolijk, verdrietig, trots, ingetogen. In haar beelden is in de uiterlijke vorm de manlijke energie in soms krachtige lijnen weergegeven, terwijl de vrouwelijke energie van binnenuit 'voelbaar' is. Inez werkt uitsluitend met modellen, met wie zij dit alles kan uitdrukken in houding, stand en dans. Het heeft uiteindelijk allemaal te maken met het zoeken naar balans in haar beelden en in haarzelf.
Het motto van haar tekeningen en schilderijen is 'de zomer voorbij'. Zij zijn ter plekke gemaakt tijdens vakanties in onder andere Frankrijk en Italië, bedoeld om de sfeer nog even vast te houden. Ook de sfeer van de markten in Alkmaar en Purmerend is haar schilderijen en tekeningen vastgelegd.
Inez volgde beeldhouwlessen bij Karel Gomes en Gerard van der Leeden en kreeg schilderles van onder andere Luis Filcer. Inmiddels geeft zij in haar prachtige atelier in Driehuizen al jarenlang les in modeltekenen en vormen in klei en was naar model.
Gemeentehuis Wittenburg is gevestigd aan de Noordervaart 99. Openingstijden: maandag t/m donderdag van 10.00 tot 16.30 uur (tussen 13 - 13.30 uur gesloten); vrijdag van 10.00 tot 13.00 uur. Gratis entree.