112 | 02 september 2010
|
reacties (8)
PURMEREND - De 27-jarige Purmerender die in de nacht van zaterdag 21 op zondag 22 juli in de Kalversteeg werd aangehouden omdat hij amok maakte op de Koemarkt in Purmerend is door de Rechter-commissaris in voorlopige hechtenis geplaatst.
De man was even voor zijn aanhouding uit een horecagelegenheid aan de Koemarkt gezet vanwege een opstootje. Omdat hij buiten tekeer bleef gaan en weigerde te voldoen aan de vordering om het uitgaansgebied te verlaten, hielden agenten hem aan.
De verdachte verzette zich daarbij hevig, uitte bedreigingen en spuugde richting de agenten. Eenmaal in de boeien geslagen zag de man kans om vanaf de achterbank van de politieauto een ruit in te trappen. Ook in de politiecel bleef de verdachte zich extreem agressief gedragen.
De man bleek cocaïne gebruikt te hebben. Twee politieagenten deden aangifte tegen hem van bedreiging en vernieling. De man zal zich op 7 september moeten verantwoorden voor de rechtbank in Haarlem.