kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Politie ontdekt grote hennepkwekerij in boerderij

SINT MAARTENSVLOTBRUG - In een boerderij en een bijbehorende schuur aan de Belkmerweg in Sint Maartensvlotbrug werden donderdagochtend door de politie hennepkwekerijen aangetroffen. In de schuur werden eerst een droogruimte ontdekt en twee kweekruimtes. Vervolgens zag men vanuit de garage van de boerderij een bestelbus rijden, met daarin vier verdachten.

De twee mannen en twee vrouwen, afkomstig uit Alkmaar en Den Helder, zijn aangehouden. In de boerderij werden twee kweekruimtes en een grote ruimte met stekken aangetroffen. In totaal stonden er circa 1200 planten in de ruimtes en duizenden stekken. Er was sprake van het illegaal aftappen van stroom.
 
Ook op de Korte Belkmerweg in ’t Zand werd donderdagochtend in een pand een kwekerij in opbouw aangetroffen. De aanwezige apparatuur werd in beslag genomen.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland