kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

'Zeevogels 80 jaar'

EGMOND AAN DEN HOEF - Tijdens de druk bezochte nieuwjaarsreceptie van Zeevogels werd het eerste exemplaar van de jubileumuitgave 'Zeevogels 80 jaar' uitgereikt.

De samenstellers hebben de Club van 100, vrienden van Zeevogels, bereid gevonden om deze fraaie uitgave te bekostigen. Het was dan ook Engel Hopman, de voorzitter van de club van 100, die het eerste exemplaar uitreikte. Hij deed dit aan het oudste nog in leven zijnde lid Jan Kleverlaan (97 jaar) en aan één van de jongste leden Wout Groot (4 jaar). Jan Kleverlaan werd op 3 november 1931, toen 17 jaar, onmiddellijk lid van de pas opgerichte voetbalvereniging. Iedereen die normaal gesproken het clubblad van Zeevogels ontvangt krijgt eerdaags een gratis exemplaar in de brievenbus. Andere belangstellenden betalen 5 euro en kunnen deze bestellen via bestuur@zeevogels.nl.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
Opiniepeiling
Als het aan Bewonersverenging Hart van Alkmaar ligt, moeten alle prostitutieramen op de Achterdam dicht. Er zou sfeer van overlast en criminaliteit hangen rondom de Achterdam. Ben jij het hiermee eens?
Ga naar de peiling
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland