REGIO |
27 december 2011
|
reageer
|
Door
Paviljoen Herbergen, dichtbij-meeschrijver
BERGEN AAN ZEE - Nieuwjaarsduik bij Bruintje aan Zee in Bergen aan Zee
Bergen aan Zee gaat 2012 fris beginnen! Op 1 januari om 14.00 uur wordt bij strandpaviljoen Bruintje aan Zee een officiële nieuwjaarsduik gehouden. Omkleden kan op het paviljoen en na afloop is er voor elke deelnemer een kop heerlijke erwtensoep. Geen zin om te plonzen? Kom dan de dappere duikers aanmoedigen!
De weersvoorspelling voor 1 januari is goed voor de duik: geen vorst. Toch zal het, ondanks de warme ijsmuts die iedere deelnemer krijgt, knap koud zijn. Daarom wordt er een gezamenlijke warming-up gehouden.
De meeste nieuwjaarsduiken beginnen om 13.00 uur, maar Bruintje aan Zee houdt ook rekening met iedereen die het met Oud & Nieuw iets later heeft gemaakt. Een uur extra uitslapen en daarna met één duik van je kater af zijn!
Vorig jaar werd de nieuwjaarsduik in Bergen aan Zee voor het eerst gehouden, want dit was het eerste jaar dat strandpaviljoen Bruintje aan Zee ook in de winter open was. Ook dit jaar is het paviljoen in de winter geopend en de nieuwjaarsduik kan daarbij natuurlijk niet ontbreken!
De nieuwjaarsduik in Bergen aan Zee is kleinschalig en gezellig. Er kunnen maximaal honderd mensen meedoen, inschrijven kan op het paviljoen. De reddingsbrigade zal aanwezig zijn om een oogje in het zeil te houden.
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 27 december 2011