LifeStyle |
20 januari 2012
|
reageer
|
Door
Digna, dichtbij-meeschrijver
ALKMAAR - Een rustpunt in alle drukte. Even stil staan bij wat er binnen in jou te beleven valt. Aandacht voor jezelf, jou Zijn en jou Wezen. Naar de stilte in het midden van de storm.
Tijd voor jezelf. TIjd voor je Hart. Rust. Luisteren naar jou Binnenwereld. Dat is waar Tijd voor het Hart voor staat. Bezinning is een woord dat hier goed bij past. Deze middag wordt gegeven door Digna Schenk. Zij is al jaren bezig met Bewustwording, Stilte, Yoga, Mindfullness en Biodanza.
Ze wil graag datgene wat zoveel voor haar betekend doorgeven aan anderen. Vanuit passie en plezier samenkomen, om de stilte in onszelf te vinden. Om de diepe lagen in onszelf te ontdekken. Jij bent van harte welkom om aanwezig te zijn!
Plaats: Centrum Zinit te Alkmaar
Spoorstraat 62
Tijd: Zondagmiddag 29 januari 13.30 uur
Bijdrage: 150 euro 7x of 25 euro 1x
Kijk voor meer info op www.tijdvoorhethart.nl
Bel met: Digna 06-45826724
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 22 januari 2012