kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met

Vrouw met rollator verongelukt (update)

1 / 1
zoom out
Bij het winkelcentrum aan de Samuel Leviestraat in Leek is een 76-jarige inwoonster van Leek overreden door een vrachtwagen. De vrouw, die met een rollator liep, overleed ter plaatse aan haar verwondingen. Het ongeluk gebeurde rond 09:30 uur. De vrouw raakte door onbekende oorzaak onder de voorwielen van de vrachtwagen, die wegreed na het laden/lossen. Omstanders verleenden eerste hulp, maar dat mocht niet meer baten. De chauffeur is meegenomen naar het politiebureau om te worden gehoord.

Bron en foto: Herald Veenstra / 112 Groningen.

Update politie: Woensdagmorgen is bij een tragisch verkeersongeval een 76-jarig vrouw uit Leek woensdagmorgen om het leven gekomen. De bejaarde vrouw liep met haar rollator op het parkeerterrein van de Samuel Leviestraat in Leek. Toen zij wilde oversteken werd zij door nog onbekende oorzaak overreden door een vrachtauto. Vermoedelijk had de 43-jarige chauffeur uit Elburg, die na het laden en/of lossen wegreed, de voetgangster over het hoofd gezien.
Omstanders hebben eerste hulp aan het slachtoffer verleend. Dit werd later overgenomen door de gealarmeerde hulpverleningsdiensten. Hulp mocht echter niet meer baten. Het 76-jarige slachtoffer overleed ter plaatse aan haar verwondingen.
De 43-jarige vrachtwagenchauffeur werd door agenten opgevangen en voor verhoor meegenomen naar het politiebureau. Omstanders, die de vrouw eerste hulp verleenden, werd slachtofferhulp aangeboden. De verkeersongevallendienst van de politie heeft een uitgebreid sporenonderzoek verricht en maakt een analyse naar de toedracht van het verkeersongeval.
De politie komt graag in contact met getuigen die het ongeval hebben zien gebeuren. Mogelijk kunnen zij de politie meer informatie geven over de toedracht van het ongeval. Getuigen kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844 (lokaal tarief).
Bij het winkelcentrum aan de Samuel Leviestraat in Leek is een nog onbekende vrouw met een rollator overreden door een vrachtwagen. Ze overleed ter plaatse aan haar verwondingen. Het ongeluk gebeurde rond 09:30 uur. De vrouw raakte door onbekende oorzaak onder de voorwielen van de vrachtwagen, die er aan kwam rijden om te lossen. Omstanders verleenden eerste hulp, maar dat mocht niet meer baten. De chauffeur is meegenomen naar het politiebureau om te worden gehoord.
Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier Nieuwsbrief ontvangen? Meer info
Facebook
Agenda

Meer agenda

naar bovennaar bovennaar boven
 
 
Privacy | Disclaimer | Cookies
Een site van Telegraaf Media Nederland