UITGAAN & VRIJE TIJD |
11 april 2012
|
reageer
|
Door
Erik Riensema, dichtbijredacteur
Groningen is goed vertegenwoordigd in de contest 'Beste DJ van Nederland'. Van de zeven finalisten komen er twee uit Groningen: Molina (foto) en Lenny Apple.
Zij nemen het vrijdag 20 april in de finale op tegen The Tempest (Gelderland), Joey Seraos (Flevoland), Jam Flowww (Zeeland), Roman Anthony (Zeeland) en Runo Cortez (Zuid-Holland). Eén van deze zeven wordt de nieuwe Armin van Buuren, Chuckie, Zany of Afrojack.
Voor deze 1e editie van Beste DJ Van Nederland schreven zich maar liefst driehonderdzevenendertig professionele- en amateur DJ's vanaf 18 jaar in. Na een strenge voorselectie gingen de 60 beste DJ's uit alle provincies van Nederland met elkaar de strijd aan in deze groots opgezette landelijke DJ competitie. Na de voorrondes en regionale finales kwamen de huidige zeven finalisten uit de bus.
De finale vindt plaats in discotheek De Leeren Lampe in Raalte, begint om 22:00 uur en is via live stream te volgen op www.bestedjvannederland.nl.
De dj's krijgen 30 minuten om het publiek en de jury te overtuigen van hun muzikale creativiteit. De jury bestaat uit de DJ's TLM, ArmenianBoy en DJ Manie als juryvoorzitter. Organisator van de nieuwe contest is Stichting Hollands Talent.
Alle informatie over de dj's, muziekstijlen en achtergronden is te vinden op de website www.bestedjvannederland.nl.
Bron en foto: Stichting Hollands Talent.