kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met

Flinke schadepost voor Groninger Museum

1 / 1
zoom out
Het Groninger Museum heeft als gevolg van de gedwongen sluiting door hoogwater zon 40.000 euro schade opgelopen. Het museum is 3 dagen dicht geweest en dat scheelde duizenden bezoekers, zo meldt een woordvoerster. Vanochtend gingen de deuren weer open.

Vorige week dreigde water langs de ramen van de benedenzalen naar binnen te sijpelen.

Het is de zoveelste tegenslag voor het museum. Onlangs werd bekend dat het Groninger Museum een schuld heeft van 4,3 miljoen euro. Het moet daarom een aantal tentoonstellingen schrappen. Ook werden zeven medewerkers ontslagen.

Bron: ANP.
Foto: Erik Riensema.
Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier Nieuwsbrief ontvangen? Meer info
Facebook
Agenda

Meer agenda

naar bovennaar bovennaar boven
 
 
Een site van Telegraaf Media Nederland