kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met

Uittips voor regio Eindhoven | 15, 16 en 17 juni

1 / 1
zoom out

Wat zullen we eens gaan doen dit weekend? Meezingen met Guus of ingetogen genieten van singer-songwriters in het Muziekgebouw? Een cultureel verantwoord bezoekje aan een fototentoonstelling, of toch op zoek naar actie? Uit het grote aanbod van activiteiten hebben wij een aantal tips voor u geselecteerd...

Vrijdag 15 juni en zondag 17 juni: Groots met een zachte G, oftewel Guus Meeuwis in het PSV-stadion. Geen kaartje? De concerten zijn nog niet uitverkocht. Er zijn bij het stadion altijd mensen die een kaartje over hebben van iemand die plots verhinderd is. Die mensen kun jij helpen hun verlies te beperken door een kaartje over te kopen. En afdingen mag! Let wel op: er zijn ook zwarthandelaren actief, zeg maar ratten die jou proberen op te lichten.

Vrijdag 15 en zaterdag 16 juni: Buitenspektakel Romeo + Julia. Het mysterie van de onvoorwaardelijke liefde in een eigentijds jasje. In de buitenlucht tegen een decor van water, vuur, cabrios, Vespas en Segways ontvouwt zich een energiek spektakel over oprechte pubers, onbedwingbare eerste liefde, kortzichtige ouders, totale overgave, innige vriendschap, lust, haat, trouw, verraad, dromen en bad luck. Locatie: De Zwarte Doos op het TU/e-terrein.

Vrijdag 15 en zaterdag 16 juni: DDays festival. Het is alweer de derde keer dat Dynamo met festival DDays laat zien wat het in huis heeft op hiphopgebied. Talenten uit de rap, bboy, graffiti en producingscene komen deze dagen samen om je een kijkje te geven in hun urban wereld. Locatie: Dynamo Eindhoven.

Vrijdag 15 en zaterdag 16 juni: Philips - het verhaal van een lichtstad. Een voorstelling van de CKE-musicalschool over de opkomst van Philips, de grote betekenis ervan voor de stad en de rest van de wereld. En niet te vergeten de vele mensen die door de tijd heen met Philips te maken hebben gehad. De gezinnen waar u misschien zelf ook vandaan komt. Hun geschiedenis, hun successen en hun verliezen. Locatie: Parktheater.

Vrijdag 15 t/m zondag 17 juni: “De Geur van Lente”, een theatervoorstelling rondom het thema huiselijk geweld. Locatie: Strijp-S.

Zaterdag 16 juni: Lenneke van der Burg presenteert haar boek “Bier, zweet & tranen”, een boek voor iedere (beginnende) student en misschien ook wel een beetje voor hun ouders

Zaterdag 16 juni: Naked Song, een singer-songwriterfestival in het Muziekgebouw.

Zaterdag 16 juni: Skaten voor Skateistan. De Oirschotsedijk is aanstaande zaterdag 16 juni afgesloten voor verkeer tussen Skatepark Area 51 op Strijp-S en de Philips Fruittuin in Eindhoven. Van 13 tot 17 uur kan er volop worden geboard.

Zaterdag 16 en zondag 17 juni: “Telling Stories, een pop-up fototentoonstelling. Locatie Strijp-S.

Zondag 17 juni: Grootste vaderdagpicknick ooit in Eindhoven.

Zondag 17 juni gaan de Rockcity rollers weer konten schoppen, dit keer komen de Brussels Derby Pixies naar Eindhoven! Locatie: RC De Lichtstad, St. Trudostraat 1a.

Zondag 17 juni 112 Spektakel. De hele dag staat het werk van de hulpdiensten centraal. Zo zijn er demonstraties van politiepaarden en -honden, laat de ambulancedienst zien wat ze doet en wordt onder meer informatie gegeven over brandpreventie. Locatie: kasteeltuin Helmond.

Zondag 17 juni: Kunst in Uitvoering. Naar voorbeeld van Montmartre in Parijs vertonen kunstenaars zoals portrettekenaars, beeldhouwers, schilders en muzikanten vrij hun kunsten. Het programma duurt van 11.00 tot 17.00 uur en vindt plaats op de Markt.

Zondag 17 juni: Open dag Blixembosch Buiten biedt een voorproefje van de nieuwbouwplannen voor het nieuwste stukje Eindhoven. Locatie: In en rondom basisschool De Vuurvlinder (Opera 60a).

Zondag 17 juni: Drents Dorp Dierenroadshow. Een theatraal mini-festival op het Meidoornplein op zondag 17 juni van 14.00 - 17.00 uur, met dieren en hun baasjes op het podium.

Beurzen
• Zaterdag 16 en zondag 17 juni: Paraview Spirituele Paranormaalbeurs, Helmond
• Zondag 17 juni: Reptilicabeurs, Helmond
• Zaterdag 16 en zondag 17 juni: Sieradenbeurs, Helmond

video: Romeo + Julia

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier Nieuwsbrief ontvangen? Meer info
Facebook
Agenda

Meer agenda

Video
naar bovennaar bovennaar boven
 
 
Privacy | Disclaimer | Cookies
Een site van Telegraaf Media Nederland