ZAKELIJK |
06 december 2010
|
reageer
|
Door Juliëtte van Eeten, dichtbijredacteur
In 2000 begon WebRegio Media aan een avontuur dat voorlopig nog niet ten einde is. Op 1 december 2010 is het eerste decennium dan ook een feit en dat wordt gevierd. Tijd om een aantal klanten die er al vanaf het prille begin bij zijn in het zonnetje te zetten! WebRegio verraste deze ondernemers met een bloemetje.
'Zo een vernieuwend bedrijf moet je een kans geven'
Ergens de eerste mee zijn in de regio. De heer R. van Amsterdam, eigenaar van het uit Purmerend afkomstige bedrijf W.A.S. Waterland, is er een voorstander van. Ruim negen jaar geleden besloot hij om online te gaan adverteren bij het toen nog piepjonge WebRegio. “Zo’n vernieuwend en opstartend bedrijf in de regio moet je de kans geven te groeien! Ik vind het belangrijk om op regionaal gebied actief bezig te zijn en daarom werk ik daar graag aan mee.”
“Ik ben voornamelijk werkzaam in de regio en wil daar dus mensen bereiken wanneer ik adverteer.” En dat adverteren bij WebRegio bevalt hem goed. “Daarom ben ik er al die jaren mee door gegaan. Bij WebRegio is het laatste nieuws als eerste leesbaar en de website is altijd snel up-to-date. De kleppiefoto’s vind ik overigens erg leuk!”
W.A.S. Waterland
Wasautomatenservice Waterland verkoopt en repareert alles op het gebied van witgoed: van vaatwassers en stofzuigers tot koelkasten en kookplaten. Het bedrijf heeft een eigen reparatiedienst.
'Ik vergelijk WebRegio met goede koffie'
“Op het moment dat WebRegio begon was online adverteren net in opkomst. Ik was me al aan het verdiepen in de mogelijkheden hiervan, toen dit bedrijf op mijn pad kwam en een langdurige samenwerking van start ging,” vertelt Martin Eekhof, eigenaar van De Nieuwe Tuinbouw te Purmerend. “Tot op heden is het adverteren bij WebRegio mij goed bevallen. Ik vergelijk het met goede koffie; als je die gevonden hebt stap je niet gauw over! Daarnaast organiseert WebRegio leuke activiteiten voor klanten, waaronder een kermisborrel. Ik vind het leuk dat dit georganiseerd wordt.”
De Nieuwe Tuinbouw
Hotel Partyplace De Nieuwe Tuinbouw is een unieke gelegenheid voor allerlei soorten feestjes en bijeenkomsten. Denk hierbij aan jubilea, bruiloften, condoleances, verjaardagen, bedrijfsevenementen, vergaderingen en workshops.
'
Ik ben nog steeds tevreden'Vanaf het begin betrokken bij WebRegio en nog steeds tevreden. Eigenaar van PartyCentrum Het Klokhuys, Ivo Klok, is zo’n klant. “WebRegio is actief op regionaal gebied. Het is voor mij ontzettend belangrijk dat mijn bedrijf constant in Purmerend en directe omgeving gezien wordt. Daar moet ik het van hebben. WebRegio sluit hier goed bij aan. Je hoort veel over het bedrijf en ze blijven maar groeien! Ik ben dus nog steeds tevreden.”
PartyCentrum Het Klokhuys
PartyCentrum Het Klokhuys te Purmerend verzorgt al je feesten en/of catering op maat. Het Klokhuys staat bekend om zijn uitstekende culinaire verzorging. Of het nu gaat om een bruiloft, een bedrijfsfeest, een lunchvergadering of een jubileumviering; alle voorzieningen voor een geslaagd feest zijn aanwezig.