kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Concert Studieorkest en Harmonieorkest Muziekvereniging Crescendo Baarn

BAARN - Vrijdag a.s. verzorgen het Studieorkest en Harmonieorkest gezamenlijk een concert in de Pauluskerk op de Brink in Baarn. Het concert begint om 20.00 uur.
De avond wordt geopend door het Studieorkest. Dit orkest biedt beginnende muzikanten, jong en oud, de mogelijkheid op een leuke en leerzame wijze te werken aan het ontwikkelen van de eigen muzikaliteit. Het is de muziek die bindt, maar ook de onderlinge band tussen de orkestleden is zeer sterk. Voor dit concert is een aantrekkelijk programma samengesteld. Geopend wordt met het bekende Concerto d’A more van J. de Haan. Vervolgd wordt met onder andere Hunchback of the Notre Dame van A. Menken en Sandpaper van L. Anderson. Tot slot staan de slagwerkers in de schijnwerpers tijdens Fascinating Drums van T. Huggens. Het orkest staat onder leiding van dirigent Bastiaan Uijl. Na de pauze is het de beurt aan het Harmonieorkest. Dit orkest ontwikkelt zich steeds meer tot concertorkest. Een stevige opening met Overture to Candide van L. Bernstein. Suite Secilla van S. Serna en Three Caprices for Band van H. van Lijnschoten zijn van een geheel andere orde. Een moment van muzikale rust is er tijdens Softly as I leave you, een heerlijk solistisch werk voor 2 euphoniums en orkest. Solisten zijn Jacob Cats en Jan Klaarenbeek. Afgesloten wordt met de bekende mars The Liberty Bell van J. Sousa. Daarmee heeft dirigent Kees Kramer gekozen voor een licht klassiek programma.

Deze avond vormt een prachtige gelegenheid kennis te maken met de blaasmuziek en de mogelijkheden die Crescendo biedt. De kerk is open vanaf 19.30 uur. De toegangsprijs bedraagt € 7,50. Voor informatie:www.crescendobaarn.nl

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen uitgaansnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland