BAARN - Burgemeester en wethouders van Baarn onderzoeken alsnog diverse nieuwe locaties voor de gemeentewerf. Hierbij komt ook verhuizing van de werf naar De Noordschil weer in beeld.
De gemeentebestuurders leken in eerste instantie aan te sturen op een sterk ingekrompen gemeentewerf op de huidige plek aan de Drakenburgerweg. Uit onderzoek is gebleken dat een kleine gemeentewerf en de nieuwe brede school (voor Montini en Gaspard de Coligny) samen op het terrein van de huidige gemeentewerf zouden passen.De plaatselijke politiek bleek echter het eerdere uitgangspunt, verhuizing van de werf naar De Noordschil, niet zomaar overboord te willen gooien.
Burgemeester en wethouders onderzoeken daarom nu alle voor- en nadelen van diverse locaties. Daarbij wordt ook gekeken naar bodemsanering, geluidhinder, grondexploitatie en stedenbouwkundige aspecten. Ook worden de eventuele nadelen van het bouwen van een school direct naast de gemeentewerf op een rijtje gezet.
Het college kiest op basis van dit onderzoek de twee beste opties, die vervolgens aan de gemeenteraad worden voorgelegd.