kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Ongeval met vier vrachtwagens op A28

DE BILT - Een ongeval tussen vier vrachtwagens op de A28 vanuit Zwolle richting Utrecht gaf ter hoogte van de Uithof veel vertraging voor het verkeer. Er waren lange tijd twee rijstroken afgesloten.

Het ongeval ontstond nadat e e n van de chauffeurs plotseling op de rem trapte waardoor de achteropkomende vrachtwagens er bovenop botste. Van de achterste vrachtwagen kwam de chauffeur klem te zitten in zijn cabine en is met nekletsel per traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis.

Het verkeer kon mondjesmaat over de parallelrijbaan langs het ongeval rijden. Er kwam een file te staan van acht kilometer tussen Maarn en De Uithof.

Op het knooppunt Hoevelaken werd het verkeer geadviseerd de A1 op te rijden richting Hilversum en van daaruit richting Utrecht via de A27.

Foto's: www.KoenLfotografie.nl

Email
Reageer op dit artikel. 1
1 REACTIE TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
Opiniepeiling
Stadhuis Amersfoort; verbouwen, renoveren?
Er zijn zes scenario's voor het stadhuis van Amersfoort; verbouwen, renoveren, duurzamer? Dichtbij.nl is benieuwd welk scenario de inwoners van Amersfoort eigenlijk het meeste aanspreekt.
Ga naar de peiling
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland