kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Record onderwaterpolonaise niet gehaald

BAARN - 'Het was hilarisch.' Margot van Os van Duikteam Baerne doelt op de carnavalsactie vrijdagavond in het Sportfondsenbad van Amersfoort, waar een poging werd gedaan meer duikers dan vorig jaar deel te laten nemen aan de onderwaterpolonaise.

'We hadden van Duikteam Baerne zeventien leden en van Dive Team Scuba Sports uit Amersfoort waren er vijftien duikers actief. Door ziekte en wat afmeldingen waren dat er minder dan vorig jaar en het record hebben we jammer genoeg niet gehaald. Maar volgend jaar gaan we het wel halen', weet Van Os zeker.

De deelnemers liepen onder het toezicht oog van het publiek op de tribune van het zwembad eerst de polonaise boven water. 'Na de groepsfoto zijn we met te veel lood 4,5 meter gaan zakken in het water. Daar hebben we twee rondjes in 'slow motion' de polonaise gelopen', vertelt de duikster. 'Als oefening gingen we in een kring op de bodem liggen, met het gezicht naar elkaar toe. Daarna pakte je met je rechterhand je buddy bij zijn stab. jacket en in de linker je inflatorslang om zo langzaam lucht in je jacket te krijgen. Hierdoor stegen we gezamenlijk op, als een omgekeerde vrije val van een parachute formatie.'

Volgens Van Os verliep het niet vlekkeloos: 'Dus hebben we afgesproken hierop te trainen op onze trainingsavond woensdagavond in de Trits om het volgend jaar moeiteloos over te doen. Maar dan wel met een nog groter aantal duikers. Dit moet je meegemaakt hebben', aldus een enthousiaste Van Os.

Na de polonaise werd er nog gezellig een afzakkertje gedronken in het Amersfoortse centrum. 'De stemming zat er goed in.'

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
Opiniepeiling
Stadhuis Amersfoort; verbouwen, renoveren?
Er zijn zes scenario's voor het stadhuis van Amersfoort; verbouwen, renoveren, duurzamer? Dichtbij.nl is benieuwd welk scenario de inwoners van Amersfoort eigenlijk het meeste aanspreekt.
Ga naar de peiling
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland