kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Spellenbeurs in De Flint

EEMLAND - Spellenvereniging Ducosim houdt zaterdag 11 februari een spellenbeurs in De Flint in Amersfoort, dit keer in combinatie met de jaarlijks veelbezochte spellenveiling.

Maar liefst tweehonderd bordspellen, rollenspellen en tijdschriften over spellen worden per opbod verkocht.

Voor de een de gelegenheid om oude spellen te verkopen, voor de ander de mogelijkheid om de collectie uit te breiden en om eindelijk dat felbegeerde spel in handen te krijgen die niet meer in de winkel te vinden is.

Het is ook mogelijk om alleen de spellenbeurs te bezoeken. De hele dag staan diverse spelverenigingen en winkeliers uit het hele land op de beurs om de nieuwste spellen te demonstreren. De bezoekers kunnen daarbij meedoen, de Stadszaal staat helemaal vol met tafeltjes waaraan gespeeld kan worden.

Op een spellenbeurs kunnen zowel leden als niet-leden terecht voor zo'n beetje alles wat met spellen te maken heeft. Een spellenbeurs is niet een beurs met allemaal kraampjes waar je iets kunt kopen, het is juist de bedoeling om gezellig mee te spelen. Liefhebbers van bordspellen komen ruim aan hun trekken, net als spelers van wargames en miniaturen. Verder kunnen bezoekers terecht bij de verkoopstands, waar een compleet spellenassortiment wordt aangeboden, vaak met speciale beursaanbiedingen.

De Ducosim Spellenbeurs wordt ieder kwartaal gehouden. De toegang voor Ducosimleden is gratis, de entree voor niet-leden bedraagt 7 euro.

Meer informatie via www.ducosim.nl.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
Opiniepeiling
Stadhuis Amersfoort; verbouwen, renoveren?
Er zijn zes scenario's voor het stadhuis van Amersfoort; verbouwen, renoveren, duurzamer? Dichtbij.nl is benieuwd welk scenario de inwoners van Amersfoort eigenlijk het meeste aanspreekt.
Ga naar de peiling
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland