112 |
07 maart 2011
|
reageer
|
Door Gwenn Roomer, dichtbijredacteur
ACHTERVELD - Meerdere verklede vrouwen kregen tijdens het carnavalsfeest zondagavond ruzie in een horecagelegenheid aan de Hessenweg in Achterveld en werden aangehouden.
De politie kreeg zondagavond een melding van een opstootje Een 21-jarige vrouw uit Ede zou daar een 21-jarige vrouw uit Achterveld hard op haar neus geslagen hebben na een woordenwisseling. Even daarvoor zou ze ook al een andere vrouw hebben geslagen. De verdachte uit Ede werd aangehouden en ingesloten voor verhoor.
Korte tijd later kregen agenten de melding dat de vriendin van de 21-jarige verdachte, een medewerkster van de horecagelegenheid had geslagen. Deze 17-jarige vriendin uit Veenendaal had eerst een andere vrouw geslagen toen de medewerkster tussenbeide kwam om haar in bewang te houden. Het gevolg hiervan was dat de 23-jarige medewerkster uit Nijkerk zelf werd geslagen. Het 17-jarige meisje werd aangehouden en ingesloten voor verhoor.
De 21-jarige verdachte uit Ede verklaarde eerder zelf te zijn geslagen door een 21-jarige vrouw uit Barneveld, waar zij een blauw oog aan over had gehouden. Deze vrouw uit Barneveld was al naar huis, maar kwam zich later zelf melden aan het bureau en werd toen ook aangehouden en ingesloten voor verhoor.