REGIO |
31 oktober 2011
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Baarns Weekblad)
BAARN - Tijdens de Week van de Opvoeding begin oktober waren in heel Nederland bijzondere activiteiten rond het thema opvoeden. Het Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) in Baarn deed ook mee.
Dinsdag 11 oktober waren medewerkers van het CJG op de markt, op zoek naar de Beste Opvoedtip van Baarn. Ze verzamelden maar liefst 53 goede tips. De winnende tip is gegeven door mevrouw Lemper en mevrouw Arnoldussen: Maak als opvoeder gebruik van andere opvoeders. Help elkaar!
Het CJG vindt deze tip de beste, omdat die erop wijst dat er een schat aan informatie en hulp is die ouders kunnen gebruiken bij de opvoeding. Vraag eens advies aan bijvoorbeeld een kennis, buurvrouw of opa. Andere tips die het CJG kreeg waren: wees consequent naar kinderen, geef kinderen veel liefde en aandacht, en wees duidelijk in uw grens en wat u van een kind verlangt.
Nog meer opvoedtips staan op de website van het Centrum voor Jeugd en Gezin www.cjgbaarn.nl, onder de rubriek Nieuws.