kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Luisterlied

Wanneer

zaterdag 11 februari 2012

Aanvang

20:30 uur

Waar

De Roskam, Turfmarkt 2, Katwijk

Kosten

€ 12,50 euro in voorverkoop, 13,50

Wat

Het is alweer twee jaar geleden dat Joop Visser en Jessica van Noord voor een zeer enthousiast publiek in een bomvolle Roskam optraden. Het duo doet dit zaterdag 11 februari dunnetjes over.
Joop Visser trad in de jaren '60 als Leidse student op onder de naam Jaap Fischer. Vanaf september 2005 treedt hij samen met de sopraan Jessica van Noord op. Zij zingen tweestemmig het door Visser geschreven repertoire van Nederlandse liedjes waarbij hij op de gitaar begeleidt. Zijn repertoire omvat hekeldichten, lof- en treurzangen, ballades, liefdesliedjes en combinaties van deze genres. Volgens Poetry International is 'zijn gebruik van rijm altijd verrassend, zijn refreinen zijn ijzersterk en zijn spel met de taal is subtiel'. Het duo staat garant voor een avond vol luisterplezier.
Kaarten voor dit optreden in de Roskam (Turfmarkt 2) zijn online te bestellen via www.kenokatwijk.nl en zijn ook verkrijgbaar bij het kantoor van K&O Katwijk (Sluisweg 16) en bij het VVV-kantoor aan de Voorstraat. In de voorverkoop kost een kaartje 12,5 euro en aan de zaal 13,5 euro. Het optreden begint om 20.30 uur.

Email
Plaats je eigen uitgaansnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland