SPORT |
05 februari 2012
|
reageer
|
Door
NSL, dichtbij-meeschrijver
NOORDWIJKERHOUT - En wel op zondag 26 februari bij de Nederst(r)andloop van de NSL. Om 10:30 valt uur het startschot van de tweede Nederst(r)andloop georganiseerd door de Noordwijkerhoutse Strand Lopers. En u kan meedoen!
De start is bij St(r)andplaats Nederzandt, Langervelderslag 36 – 56, 2204 AH Noordwijk.
Het prachtige parcours gaat over het strand richting Duindamse Slag en door het duingebied weer terug naar Nederzandt.
Lopers die zich inschrijven voor de 7,7 km gaan na 1 ronde richting de finish. Lopers die wat meer kilometers willen lopen, gaan door voor een tweede ronde en leggen in totaal 15,5 km af. En finishen bij de Nederstrandloop is niet zomaar finishen! Deze finish zal in uw geheugen gegrifd blijven staan. Want na het lopen van 1 of 2 mooie rondes over strand en duin, klimt u omhoog om vervolgens midden op het terras van standplaats Nederzandt als een olymisch kampioen te worden onthaald!
St(r)andplaats Nederzandt zorgt rondom deze strandloop voor heerlijke versnaperingen tegen aantrekkelijke prijzen, dus ook als u zelf niet meeloopt is er reden genoeg om als publiek de lopers aan te moedigen. En het wordt nog leuker als u weet dat de lopers misschien wel finishen op het verwarmde terras van Nederzandt! Spektakel voor jong en oud dus.
Direct na afloop is de prijsuitreiking voor de winnaars van deze strandloop en de deelnemers aan de NSL Trio. Naast geldprijzen onder de snelste deelnemers zijn er ook verrassingsprijzen onder de deelnemers, bij verloting aangeboden door Standplaats Nederzandt. Dus kans voor iedereen!
Daarna worden ook de clubkampioenen van de NSL over 4 wedstrijden gekroond. Onder de deelnemers die zich hadden ingeschreven voor de NLS Trio en die ook daadwerkelijk 3 keer zijn gefinished, wordt een overnachting voor 2 personen met ontbijt in een mooie kamer aan zeezijde bij het Golden Tulip Hotel Noordwijk verloot.
Voorinschrijven
Inschrijven bij voorkeur bij voorinschrijving via de website http://www.av-nsl.nl/ Daar vindt u ook meer informatie. Kosten bij voorinschrijving alle afstanden 6 euro.
Inschrijven ter plekke
Alle lopers kunnen vanaf 09.30 uur tot 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd in het strandrestaurant Nederzandt nog inschrijven. Dan kost het wel ietsje meer: 6,50 euro voor beide afstanden
Inlichtingen:
Corine van der Valk 06 36 05 67 91
Frans Westheim 06 22 72 23 48
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 06 februari 2012