kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

'Merk Saab is springlevend'

VALKENBURG - Een stralende dag, met ieder Saab model dat ooit in Nederland is geleverd, tentoongesteld in Hangaar 2. De organisatie van de Nederlandse editie van 'We are many, We are Saab' kan met 1.600 Saabs en meer dan 3.800 bezoekers spreken van een overweldigend succes. Zondag 15 januari vormde zich voor voormalig vliegveld Valkenburg een file van liefhebbers.

Katwijk liet zich van zijn meest gastvrije kant zien, geen enkele opmerking over de enorme aantallen auto's die door dit fraaie dorp heen zijn gekomen. Niet op de heenweg, ook niet op de terugweg is er maar één negatief geluid gehoord', aldus Nic Schellekens, organisator van het Nederlandse evenement.

Een delegatie van de gemeente heeft zich tijdens het evenement laten zien en laten rondleiden. Men was onder de indruk van de sfeer die er hing. 'Maar dat is dan ook denken wij vanwege het feit dat de doorsnee Saabrijder - voor zover die bestaat - normaliter gewoon een prettig mens is', zegt Schellekens met een knipoog. Hij is - uiteraard - zelf fervent Saab-liefhebber.

'Als klapstuk en als finale hadden wij niet alleen rijdende Saabs maar ook een drietal Saab Saffiers (vliegtuigen).' Verder hield de mistery guest, de voormalig eigenaar van Saab, Victor Muller een speech. Hij had speciaal zijn reis naar New York onderbroken om even aanwezig te zijn.

Failliet
'Meer dan 3.800 bezoekers hebben de kans genomen om te laten zien dat Saab dan wel failliet is, maar dat voor ons, als berijders, het merk meer dan springlevend is', vervolgt de organisator. In totaal zijn onder de slogan 'We are many, We are Saab' in 42 landen 110 evenementen gerealiseerd. Het Nederlands initiatief is genomen door Stephan Lampe, Roger van Keulen en Nic. Schellekens, met steun van www.saabforum.nl, www.saablcub.nl en www.saabsunited.com. Verder bestond het Nederlandse team uit een twintigtal vrijwilligers. Een voorzichtige schatting leert dat wereldwijd ongeveer 15.000 tot 23.000 Saabs gedurende het afgelopen weekend bij elkaar geweest zijn. Op www.saabsunited.com is meer informatie te vinden over de totale happening wereldwijd.

De bezoekers kunnen zich in Hangaar 2 vergapen aan al het fraais dat Saab in Nederland heeft geleverd.

(Foto: Fotobureau Monica van der Stap)

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland