kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Afghaan Momand en kinderen mogen blijven [update]

HAZERSWOUDE DORP - [update 16.54 uur] De Afghaan Abdul Momand en zijn twee puberkinderen met de Nederlandse nationaliteit kunnen in ons land blijven.

Momand dreigde uitgezet te worden, maar minister Gerd Leers (Immigratie) maakt een uitzondering vanwege ,,individuele omstandigheden'', aldus een woordvoerder van het ministerie van Binnenlandse Zaken dinsdag.

Als hij was uitgezet, had Momand noodgedwongen zijn kinderen moeten meenemen naar zijn land van herkomst. De Afghaanse man, die al 15 jaar in Nederland woont, kon ze niet achterlaten, omdat zijn vrouw in 2006 is overleden. De kinderen, 15 en 16, spreken geen Afghaans. Momand kreeg tot drie keer toe van rechters te horen dat hij mocht blijven, maar kreeg eerder deze maand van de Immigratie- en Naturalisatie Dienst (IND) te verstaan dat hij toch moest vertrekken. Leers heeft zijn zogenoemde discretionaire bevoegdheid gebruikt om het oordeel van de IND te passeren.

Momand werkt al ruim 10 jaar als conciërge bij basisschool de Sint Michaël in Hazerswoude-Dorp. De school maakte zich hard voor de zaak en wilde via een juridische weg hun conciërge hier houden. Zowel de school als Momand reageerde verheugd op het nieuws.

Klik hier voor een video van Hart van Nederland.

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland