REGIO |
08 juni 2012
|
5
|
Door
Caroline.Lichtenberg, dichtbijredacteur
Heb je dit weekend nog geen plannen? Check dan onze agenda om te zien wat je in Den Bosch vrijdag, zaterdag en zondag kunt doen. Fijn weekend!
Vrijdag
Vanavond om 20.00 en 21.00 uur kun je meedoen aan '
De Boer op'. Aangrenzend aan de nieuwbouwwijk De Groote Wielen in Rosmalen, ligt de biologische varkenshouderij de Jofrahoeve. Het boerenbedrijf vormt, gedurende vier avonden, het decor voor wandelingen geiniteerd door
De Kwekerij theaterproducties. Voor aanvang van de wandelingen serveert De Jofrahoeve een biologisch buffet. Op het menu staan streekproducten, geserveerd in de landelijke omgeving van de boerderij.
Geen zin in het boerenleven? Ga dan naar de Verkadefabriek. Want daar presenteert Anne-Marijn Smulders om 20:00 uur haar afstudeervoorsteling '
Aftellen'.Voordat zij deze voorstelling als eindexamen speelt, presenteert ze hem eenmalig in de Verkadefabriek. Anne-Marijn studeerde Docent Muziek en Muziektheater aan het Fontys Conservatorium en volgde tegelijkertijd lessen aan de MusicAllFactory in Tilburg.
Zaterdag
Den Bosch verandert voor 1 keer van het Parijs van Brabant naar het Venetië van Brabant! De Stichting Havenconcert organiseert dit jaar voor de 16e keer de bekende en veel geprezen gevarieerde serie
zomeravondconcerten in de stad van Jheronimus Bosch. De romantische vaartocht op de Binnendieze brengt je onder en langs de prachtig gerestaureerde vestingwerken. In de luwte daarvan
geniet je van een concert op het water. Om 19:30 - 21:00 uur
en 21:30 - 23:00 uur.
En 's avonds is het in de Verkadefabriek weer
Puurdansen! Leroy Rey behoort tot de top van de Nederlandse DJ scène. Hij draait geen 'modieuze urban-onzin', maar hiphop, funk, soul, jazz, broken en meer met het grootste gemak. Hij is resident DJ bij Jimmy Woo, Paradiso en de Sugarfactory in Amsterdam en is lid van RiskSoundsystem en Wicked Jazz Sounds. Leroy weet je met zijn energieke optreden aan het dansen te krijgen als geen ander.
Zondag
In Cultureel Centrum Perron 3 in Rosmalen geven leerlingen van De Muzerije (Perron-3) in de leeftijd van 7-17 jaar een eindvoorstelling. Om 14:30 en 19:00.
The Stars is een multidisciplinaire voorstelling en de danscursisten van De Muzerije sluiten hiermee hun seizoen in Perron-3 af. De dansfragmenten worden afgewisseld met presentaties van Muziek, Toneel en Cabaret.