WINKELEN |
08 mei 2012
|
reageer
|
Door
Diane Intres, dichtbijredacteur
AMSTERDAM - Wanneer je bij Singel Optiek aan de Singel 280 in Amsterdaml binnenkomt, zie je in één oogopslag de vele mogelijkheden op het gebied van oogmode. Je kunt zelf heerlijk rondkijken en monturen of zonnebrillen passen.
De knusse winkel heeft een uitgebreide en uiteenlopende collectie van monturen en zonnebrillen. De sfeer in het mooie, oude pandje aan de gracht is 'ongedwongen op z'n Amsterdams', niet te hip maar ook zeker niet oubollig.
Het kiezen van de juiste bril/zonnebril ziet men bij Singel Optiek al 20 jaar als een interactie tussen klant en specialist. Dat wil zeggen: op basis van vakkennis, ervaring en een eerlijk advies is het de klant die uiteindelijk de keuze maakt. Door het brede aanbod vindt iedereen wat hij zoekt, de klantenkring is net zo gevarieerd als het aanbod. Je altijd bij Singel Optiek altijd een eerlijk advies en uitstekende service.
De brillen zijn van zeer goede kwaliteit. Dat de collectie uit onderstaande merken bestaat zegt genoeg. Armani, Boss, Chanel, Christian Dior, Conquistador, Diesel, DKNY, Fleye, Gucci, Gusto, Jai Kudo, Jk London, Jup, Kenzo, MaxMara, Michael Kors, Miu Miu, Nicky's, Persol, Preciosa, Ray Ban, Strellson, Tommy Hilfiger, Vesterby, Vanni, Velloti, Vogue. In het atelier boven de winkel worden alle brillen persoonlijk gemaakt.
Kom gerust langs om even te passen.
Singel Optiek
Singel 280
1016 AD Amsterdam
Tel. 020-622 06 83
www.singeloptiek.nl
-ADVERTORIAL-