kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Internetfilmpjes bij Rialto

AMSTERDAM - De schokkendste, grappigste en mooiste online video’s van het afgelopen jaar zijn morgen te zien in Rialto tijdens de eerste bioscoopeditie van Upload Cinema. De filmpjes zijn samengesteld uit favorieten van het publiek en van dertig gezichtsbepalende webredacteuren, internetexperts en bloggers als Martin Koolhoven, Hanna Bervoets, Lex Runderkamp en Steffen Haars.

Dagelijks worden drie miljard video’s bekeken op YouTube. Welke mag je absoluut niet missen? Upload Cinema vroeg het aan dertig professionals voor wie internetfilmpjes geen afleiding maar werk zijn. Robert Baltus (NOS) selecteerde filmpjes die te heftig zijn voor een avond uit. Welke favorieten kozen filmmaker Martin Koolhoven, schrijfster Hanna Bervoets, dierenliefhebber Francisco van Jole, televisiemaker Lex Runderkamp of de beeldredactie van De Wereld Draait Door? Hoe grof is de selectie van Steffen Haars van New Kids? Van tsunamifootage en filmpjes van het Libische front tot de zegetocht van Rebecca Black en Nyan Cat: ze komen allemaal voorbij.

Upload Cinema vindt plaats op 3 februari vanaf 22.00 uur in Rialto. Bezoekers kunnen voorafgaand aan de filmvertoning bij de CousCousClub terecht voor een speciaal menu. Na afloop van de vertoning kan er in het café van Rialto in stijl gedanst worden. De avond eindigt met een afterparty met muziek van DJ Dirty Shirt en visuals van VJ Illuminator.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen uitgaansnieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
Opiniepeiling
Ik voel me thuis in Amsterdam.
Amsterdam is niet alleen de aantrekkelijkste gemeente van Nederland; ook staat de hoofdstad in de top twintig van gemeenten waar het minst vernield wordt. Dat blijkt uit de Atlas voor Gemeenten, die woensdagmiddag gepresenteerd wordt in Zwolle. Kun jij je vinden in deze conclusies? Voel jij je thuis in Amsterdam?
Ga naar de peiling
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures
naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland