kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Hot salsa christmas party

AMSTERDAM - Salsa feest op maandag 26 december ( tweede kerstdag)voor latin-lovers

Salsa is Hot bij all-dance! De ‘salsa feesten’ vinden plaats op maandag 26 december ( tweede kerstdag) en elke laatste zondag van de maand en zijn bestemd voor Singles, niet singles en latinlovers vanaf 35 tot 60 jaar! 

De party's zijn een must voor de liefhebber! Met swingende ritmes, een dansende massa en vrolijke gezichten zet DJ Peter Blanco weer alle voeten in beweging met een heerlijke cocktail van temperamentvolle Salsa’s, Merenque’s, en zwoele Bachatta’s.

Kortom dansmuziek die niemand op de stoelen houdt. Er is een uitstekende grote linoleum dansvloer, goed geluid, supergezellige ambiance en een gastvrij warme sfeer voor alle type dansers en type mensen! 

All-dance is al jaren actief met salsa avonden, en met groot succes!

Beleef het ook eens mee met honderden andere liefhebbers, dans niveau is niet belangrijk, plezier voor alles! Entree € 8,-- Aanvang 20.30 uur.

locatie: zaal Alleman Den Bloeyenden Wijngaerdt 1, 1183 JM Amstelveen. Uniek zijn de 300 gratis parkeerplaatsen voor en naast de deur. Meer

info:www.all-dance.nl

 

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 19 december 2011

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen uitgaansnieuws
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Stelling
Job Cohen moet weer terugkeren als burgemeester van Amsterdam
Bekijk de resultaten
Agenda

Meer agenda

vacatures
naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland