kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Van Reesema wint Opel Agila

AALSMEER- De jaarlijkse uitreiking van de bloemenzegelactie vond woensdag 25 januari plaats in de showroom van autodealer Van Kouwen.

SANNE KUIPERS Burgemeester Pieter Litjens was aanwezig om verschillende prijzen uit te reiken, waaronder de hoofdprijs, een Opel Agila.

De heer en mevrouw Van Reesema zijn de gelukkige winnaars van deze gloednieuwe auto geworden.

Dit jaar waren er 20.000 boekjes ingezonden. Uit deze stapel waren 36 prijswinnaars gehaald en bijna iedereen van hen was aanwezig in de showroom. De actie bestaat al 58 jaar en volgens de organisatie zal dit nog jaren doorgaan. De sfeer in zaal liep uiteen van zeer optimistisch tot uitermate voorzichtig. ,,Ik ben alvast komen lopen." Grapte iemand en een ander zei: ,,Ik ben al blij met een bosje bloemen."

Burgemeester Litjens maakte de namen van de winnaars bekent, waarna de prijzen werden overhandigd. Er waren uiteenlopende dingen te winnen, van een taartje tot een luxe ovenschaalset. De heer en mevrouw Van Reesema waren zelf niet aanwezig toen burgemeester Litjens bekend maakte dat ze de winnaars van de auto waren. Alleen hun zoon was gekomen, die gelijk naar zijn ouders belde om het heugelijke feit te vertellen. Tien minuten later kwam het gelukkige echtpaar aangesneld om de prijs alsnog in ontvangst te nemen. ,,Ik ben wel fanatiek met zegels plakken, maar ik had nooit verwacht de hoofdprijs te winnen". Aldus een gelukkige mevrouw Van Reesema. De prijs van volgend jaar werd ook bekend gemaakt en is een Kia Picanto. Deze wordt opnieuw beschikbaar gesteld door de Bloemenzegelwinkeliers in samenwerking met Van Kouwen.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen zakelijk nieuws
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland