UITGAAN & VRIJE TIJD |
19 januari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Witte Weekblad)
AALSMEER - Kunstliefhebbers kunnen zondag 22 januari van 13.00 tot 17.00 uur hun hart ophalen bij de opening van de nieuwe expositie in Galerie Sous-Terre, Kudelstaartseweg 1.
De galerie presenteert nieuw werk van vijf gerenommeerde kunstenaars; Xandra Paijmans-Bremers, Jozephine Wortelboer, Lubomir Ferko, Rob van Hoeken Bernard de Wolff.
Bij een toost op het nieuwe jaar, aangevuld met een hapje, kan iedereen kennismaken met de kunstenaars. De expositie loopt door tot en met 17 maart. Zaterdag 21 januari is er gelegenheid tot voorbezichtiging. Sous-Terre is open op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur en op afspraak: 0297-364400 / info@galerie-sous-terre.nl. Informatie: www.galerie-sous-terre.nl, www.kunstwebwinkel.com.