SPORT |
25 januari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Witte Weekblad)
SCHERMEN - Donderdag 19 januari vond in Amstelveen de huldiging van de sportkampioenen plaats. De jonge Aalsmeerse floretschermer Daniël Giacon, opgeleid door de Uithoornse schermleraar Pascal Kenter, ontving de aanmoedigingsprijs voor jong talent.
Voor elke categorie jonge talenten (meisjes, jongens en aanmoedigingsprijs) waren er drie genomineerden. De jongste genomineerde, floretschermer Daniël Giacon kreeg uit handen van de directeur van de Rabobank Amstel en Vecht de aanmoedigingsprijs voor jong talent. De 11-jarige schermer is al twee jaar Nederlands Jeugd Kampioen in zijn categorie.
Na het ontvangen van de prijs verzorgde Daniël met Pascal Kenter van Schermschool Tréville uit Amstelveen een demonstratie. Schermschool Tréville is de jongste vereniging in Amstelveen. Ze organiseren regelmatig introductiecursussen. Voor wie daar niet op wil wachten, twee gratis proeflessen kan altijd. Meer info op: www.schermschool-treville.nl of stuur een e-mail naar info@schermschool-treville.nl.