kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

10 Engelse mijlen van Uithoorn

UITHOORN - Zondag 29 januari organiseert atletiekvereniging AKU voor de 28e keer de 10 Engelse mijlen van Uithoorn. Dit grote loopevenement mag zich al jaren verheugen in een grote belangstelling van gemiddeld 1500 lopers.

De 10 Engelse mijlen van Uithoorn is een van de acht lopen in het Zorg en Zekerheidscircuit en dit jaar heeft zich een recordaantal lopers ingeschreven. De verwachting is dan ook dat dit jaar veel lopers naar Uithoorn zullen komen.

In verband met de werkzaamheden aan de nieuwe N201 is het dit jaar niet mogelijk om het parcours te gebruiken waar de laatste jaren over wordt gelopen. Dat betekent niet alleen dat er een nieuw parcours gevonden moest worden maar ook een andere start- en finishplaats.

Dit jaar wordt daarom gestart op sportpark de Randhoorn, de thuisbasis van AKU. Goede buren zijn voor AKU heel belangrijk aangezien Legmeervogels een groot deel van zijn accommodatie beschikbaar heeft gesteld waardoor de organisatie kan beschikken over een aantal kleedkamers van Legmeervogels en een groot deel van de kantine voor de inschrijvingen en uitslagenverwerking. Tevens wordt de wielerbaan van UWTC gebruikt voor de kidsrun.

Het parcours voor alle afstanden is gewijzigd en loopt voor een deel over Aalsmeers grondgebied ( Legmeerdijk). Ook wordt een deel van het veilingterrein benut alsmede wegen als de Randweg, Poelweg, Noorddammerweg en Meerlandenweg. Dit nieuwe parcours zal voor veel lopers die al jaren Uithoorn aandoen een nieuwe en uitdagende verrassing zijn.

Afstanden en starttijden

Hoewel de naam anders doet vermoeden, wordt er ook dit jaar weer over vier afstanden gelopen zodat elke loper naar zijn/haar mogelijkheden de meest geschikte afstand kan kiezen. Het programma ziet er als volg uit:

10.30 uur: gezinsloop over 1,1 km voor kinderen t/m 11 jaar over de wielerbaan; 11.00 uur: start 5 km; 11.10 uur: start 10 Engelse mijlen; 11.45 uur: start 10 km; 12.00 uur: prijsuitreiking 1 en 5 km; 13.00 uur: prijsuitreiking 10 km en 10 EM. Inschrijven vanaf 9.00 uur in de kantine van Legmeervogels.

Email
Reageer op dit artikel. 0
reacties
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen sportverslag
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanbevolen leveranciers
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland