kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

Doorstart Fokker na miljoeneninjectie

SCHIPHOL - Na veertien jaar gaat het roemruchte Fokker weer bouwen. De vliegtuigbouwers krijgen van de overheid een miljoeneninjectie en gaan aan de slag met de nieuwe ‘Fokker 11 NG’. Investeerder Jaap Rosen Jacobsen wil de komende jaren samen met Stork en 20 miljoen euro van minister Van der Hoeven (Economische Zaken) het bedrijf weer opstarten.

Email Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland