kies plaats
zoek dichtbij
Wij werken samen met:

20 burgerhulpverleners actief bij Stichting AED

DE KWAKEL - Met ingang van het nieuwe jaar is de Stichting AED De Kwakel operatief. Dat wil zeggen dat 20 goed opgeleide burgerhulpverleners bereid zijn gevonden actief op een reanimatiemelding in De Kwakel te reageren.

Deze burgerhulpverleners zijn uitgerust met een pieper waarmee ze, in geval van een reanimatie, tegelijkertijd met de ambulance een melding van de meldkamer krijgen. De ervaring leert dat de burgerhulpverleners veelal binnen drie minuten na een dergelijke melding aanwezig zijn. Zij starten vervolgens de reanimatie op met behulp van een AED (aangeschaft dankzij de eerste sponsoren), en zetten deze voort totdat de professionele hulpverlening dit overneemt. Doordat de reanimatie binnen de eerste zes, cruciale, minuten gestart kan worden, vergroot dit de overlevingskansen van een slachtoffer aanzienlijk (zie ook www.6minuten.nl).

Meer informatie via stichting-aed-de-kwakel@live.nl. Ook kunnen geïnteresseerden zich hier aanmelden als vrijwilliger of sponsor.

Email Reageer op dit artikel. 0
reacties
reactie verwijderen?

Jouw reactie wordt na publicatie beoordeeld door onze redactie. Het e-mailadres wordt niet getoond. De redactie behoudt zich het recht voor om reacties te verwijderen c.q. aan te passen. Lees hier onze gebruikersvoorwaarden.

(u kunt deze service te allen tijde stopzetten door op de link in het e-mailbericht te klikken)

Heb je nog geen gebruikersprofiel?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:

Wachtwoord herhalen:
Ben je al geregistreerd?
Gebruikersnaam:

Wachtwoord:
Twitter Facebook
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:
  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen nieuwsbericht
nieuwsbrief aanmelden / wijzigen

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures
  • SOCIAAL-CULTUREEL WERKER

    werkgever: Vita welzijn en advies
    plaats: Amstelveen
  • VRIJWILLIGERS

    werkgever: Mantelzorg via Steunpunt Vrijwilligerswerk Uithoorn
    plaats: Uithoorn
  • VRIJWILLIGERS

    werkgever: Inner-Art via Steunpunt Vrijwilligerswerk Uithoorn
    plaats: Uithoorn

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Een site van Telegraaf Media Nederland