REGIO |
09 februari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Witte Weekblad)
AALSMEER - Trio Vidalita speelt zondag 12 februari van 15.30 tot 16.30 uur de kindervoorstelling De Nachtwacht (piano, viool en contrabas) in De Oude Veiling, Marktstraat 19, voor kinderen vanaf 5 jaar, vol spanning, humor en met een grote rol voor het jonge publiek.
De entreeprijs inclusief één consumptie bedraagt voor volwassenen 12,- euro en voor de jeugd tot 12 jaar 6,- euro.
'Wat doen jullie 's nachts? Ga je altijd braaf slapen? Of lig je uren wakker? Ben je bang voor spoken? Hou je wel eens een slaapfeestje zonder dat je ouders dat weten?' Daarover gaat de voorstelling. De klanken van de viool, contrabas en piano sluiten naadloos aan op de sfeer die de spelers uitbeelden. Soms is de muziek zo spannend dat je je het liefst zou willen verstoppen, zoals bij de griezelige 'Danse Macabre' van Saint Saëns met de snerpende vioolklanken, maar er is ook muziek waarop je heerlijk kunt wegdoezelen, zoals bij de nocturnes van Chopin. De mooiste muziek van de wereld is geïnspireerd op de nacht en is vaak ook 's nachts gemaakt. Een ding is zeker: 'We gaan nog lang niet slapen!'
Kaarten zijn te koop aan de zaal, bij het Boekhuis, Zijdstraat en The Read Shop, Ophelialaan, en te reserveren via de website van KCA: www.kunstencultuuraalsmeer.nl.