REGIO |
31 januari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Witte Weekblad)
AALSMEER - Startende ondernemers in de gemeente Aalsmeer zijn welkom op woensdag 22 februari bij Alfa accountants en adviseurs, Witteweg 3, bij de tweede bijeenkomst van het Startersplatform Aalsmeer.
Voor deze bijeenkomst werkt de gemeente samen met Doetzaken.
nl, Kamer van Koophandel en Alfa accountants en adviseurs. Wethouder Ad Verburg van Economische Zaken: ,,Starters zijn van belang voor de vitaliteit en modernisering van de Aalsmeerse economie. De gemeente wil beginnende ondernemers daarom ook ondersteunen. Zo kunnen zij via de site van de gemeente bij bedrijvenloket een afspraak maken met een medewerker van het bedrijvenloket. Ik roep startende ondernemers op om op 22 februari langs te komen. Zeker in een beginperiode van een bedrijf is het van belang dat ondernemers met elkaar in verbinding komen en elkaar weten te vinden en inspireren. Het Startersplatform is opgericht om juist dit te faciliteren.''
Men kan zich aanmelden via www.doetzaken.nl/startersplatformaalsmeer. Voor meer informatie kan men ook bellen 0297-363140.