SCHAGEN - Het grootste deel van het jaar zijn we thuis of op het werk. Daarom is het zo belangrijk dat we ons prettig voelen in onze omgeving. Bewust of onbewust voelt iedereen zich prettig in een mooie omgeving. Met deze maandelijkse rubriek houdt Corine Korthouwer van Mooi Interieur in Schagen u op de hoogte van nieuwe tips en trends, maar laat ook zien hoe een (woon)ruimte er anders uit kan zien. Dit kan een volledige metamorfose zijn, maar ook wat kleine aanpassingen.
Deze keer neemt Corine de eetkamer onder handen. Door middel van voor en na foto's (kijk naast het artikel) zie je hoe je met enkele ingrepen al heel veel kunt bereiken.
Doordat de kleuren op de 'voor' foto’s te veel op elkaar zijn afgestemd is het totaalplaatje niet spannend en chique. De spanning krijg je door contrasterende kleuren te gebruiken. Het spierwit komt er zo mooi uit. Je kan hier ook donkere fauteuils gebruiken maar dan zou je meer kleur in de accessoires moeten aanbrengen anders wordt het erg sober.
Stoer en klassiek
De onderste foto is een styling van meerdere stijlen. Stoer en klassiek. In deze ruimte kan je meer kleur aanbrengen, maar nodig is het niet.
Belangrijk is de basis van een woning of werkplek. De vloer, muren en het plafond kunnen rustig en neutraal blijven. Het voordeel is dat je daardoor makkelijk kunt veranderen en ook meerdere stijlen kunt toepassen. Uiteraard is een behang of kleur op de muur een mooie toevoeging. Plafond is vaak een ondergeschoven kindje. Dat is erg jammer want een strak gestuukt plafond geeft een grote meerwaarde aan een ruimte zowel qua uitstraling maar ook aan daadwerkelijke waarde.
De foto’s zijn gemaakt bij Nuland Woonstijl, Nieuweweg 10 te Anna Paulowna.
Meer informatie:
Corine Korthouwer
Mooi Interieur Interieuradviesbureau
Hoep 63a
1741 MB SCHAGEN
06-53594739
www.mooiinterieur.nl