UITGAAN & VRIJE TIJD |
13 oktober 2011
|
reageer
|
Door
PR Boskoop Creatief, dichtbij-meeschrijver
BOSKOOP - In het najaarsprogramma van Boskoop Creatief zijn nog plaatsen beschikbaar in een aantal leuke workshops, waar in één of twee dagen een creatief en kunstzinnig stuk gemaakt kan worden.
Nieuw in het programma is een avond-workshop Kartonnage op maandag 24 en 31 oktober voor het maken van leuke gebruiksvoorwerpen met karton, papier, stofjes enz.
Verder, in november is er ook ruimte in de volgende workshops:
Sieraad met rubber op dinsdagavond 8 november
: een ontraditioneel materiaal maar met een spannend resultaat. Doordat het rubber op vele verschillende manieren verwerkt kan worden, en met de combinatie van mooie kralen en verschillende knopen, worden de kettingen zeer verschillend.
Vilten sieraad/corsage op woensdagavond 16 november
: het vilten van schapenwol is een eeuwenoud ambacht en het werken met deze kleurrijke merinowol is toveren met kleuren.
Experimenteel schilderen met gels en mediums op zaterdag 5 en 12 november
: hier kunt u ontdekken hoe verschillende materialen verwerkt kunnen worden in een schilderij.
Zilveren sieraad op zaterdag 19 november
: in samenwerking met Atelier De TuinKamer organiseren we een workshop waarin je leert werken met Silver Art Clay.
Alle workshops zijn geschikt voor beginners en worden gegeven door enthousiaste leerkrachten met veel ervaring in lesgeven. Kijk voor meer info op www.boskoopcreatief.nl.
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 14 oktober 2011