SPORT |
30 januari 2012
|
reageer
|
Door
Martinetromp, dichtbij-meeschrijver
ALPHEN AAN DEN RIJN - Kimberley Borchers en Fleurine Menijn goud voor S.V. Pax
Afgelopen weekend (29 januari) hadden de meiden van de A en B-lijn van S.V. Pax wedstrijd in Deventer en Utrecht. De A-lijn had wedstrijd in Deventer en hier kwam Fleurine Menijn uit voor S.V. Pax. Zij liet de beste oefeningen zien van die dag, en liet haar concurrentie ver achter haar. Voor bal kreeg zij een 19.700 en voor hoepel een 21.675. Dit resulteerde in een verdiende eerste plaats.
De meiden van de B-lijn hadden wedstrijd in Utrecht. De oudste meiden(cat. 1B) mochten de dag openen. Hier kwamen Kimberley Borchers en Rebecca Rommerts uit voor S.V. Pax. Kimberley ging van start met een mooie bal oefening, en vervolgens liet zij ook haar beste kant zien met haar hoepel oefening. Daarna was het de beurt aan Rebecca. Zij draaide een mooie hoepel oefening. Met bal maakte zij echter een grote fout, toch herstelde zij zich goed en kreeg als totaal cijfer een ruime 25 punten dit resulteerde in een 10de plek. Kimberley kreeg als totaal cijfer een 31 en hiermee versloeg zij alle concurrentie en werd 1ste.
Vervolgens was het de beurt voor cat 3B. Hierin kwamen Julia Tan, Eva Oortwijn en Chimene Poortvliet uit voor S.V. Pax. Julia draaide de wedstrijd erg goed, met zowel bal als met touw liet zij erg mooie oefeningen zien, hiermee behaalde zij een verdiende 4de plek. Ook Eva liet een mooie touw oefening zien. Toen vervolgens de beurt was aan bal ging het niet helemaal zoals gepland, ze had veel kleine foutjes en werd zij 14de. Chimene was erg zenuwachtig, hierdoor gingen de oefeningen minder dan dat ze altijd gaan in de training en zij behaalde een 16de plek. De volgende nationale wedstrijd is op 11 februari in Utrecht.
Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 30 januari 2012