kies plaats
zoek dichtbij
De informatie op deze pagina wordt u aangeboden in samenwerking met
Wij werken samen met:

Kimberley Borchers en Fleurine Menijn goud voor S.V. Pax

ALPHEN AAN DEN RIJN - Kimberley Borchers en Fleurine Menijn goud voor S.V. Pax

Afgelopen weekend (29 januari) hadden de meiden van de A en B-lijn van S.V. Pax wedstrijd in Deventer en Utrecht. De A-lijn had wedstrijd in Deventer en hier kwam Fleurine Menijn uit voor S.V. Pax. Zij liet de beste oefeningen zien van die dag, en liet haar concurrentie ver achter haar. Voor bal kreeg zij een 19.700 en voor hoepel een 21.675. Dit resulteerde in een verdiende eerste plaats.


De meiden van de B-lijn hadden wedstrijd in Utrecht. De oudste meiden(cat. 1B) mochten de dag openen. Hier kwamen Kimberley Borchers en Rebecca Rommerts uit voor S.V. Pax. Kimberley ging van start met een mooie bal oefening, en vervolgens liet zij ook haar beste kant zien met haar hoepel oefening. Daarna was het de beurt aan Rebecca. Zij draaide een mooie hoepel oefening. Met bal maakte zij echter een grote fout, toch herstelde zij zich goed en kreeg als totaal cijfer een ruime 25 punten dit resulteerde in een 10de plek. Kimberley kreeg als totaal cijfer een 31 en hiermee versloeg zij alle concurrentie en werd 1ste.


Vervolgens was het de beurt voor cat 3B. Hierin kwamen Julia Tan, Eva Oortwijn en Chimene Poortvliet uit voor S.V. Pax. Julia draaide de wedstrijd erg goed, met zowel bal als met touw liet zij erg mooie oefeningen zien, hiermee behaalde zij een verdiende 4de plek. Ook Eva liet een mooie touw oefening zien. Toen vervolgens de beurt was aan bal ging het niet helemaal zoals gepland, ze had veel kleine foutjes en werd zij 14de. Chimene was erg zenuwachtig, hierdoor gingen de oefeningen minder dan dat ze altijd gaan in de training en zij behaalde een 16de plek. De volgende nationale wedstrijd is op 11 februari in Utrecht.

Dit artikel is voor het laatst aangepast op: 30 januari 2012

Email
Reageer op dit artikel. 0
0 REACTIES TOT NU TOE
Houd mij op de hoogte van alle nieuwe reacties op dit artikel
Houd mij maximaal 1x per dag op de hoogte van nieuwe reacties op dit artikel
Bedankt voor je reactie
Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.
Bedankt voor je reactie
De redactie is op de hoogte gebracht van de klacht.
Bedankt voor je reactie
Je reactie is nu te zien bij het artikel.
Bevestig je reactie

Help ons de kwaliteit van de reacties goed te houden; vul hieronder jouw gegevens in. Of log in als je een dichtbij.nl account hebt.

Facebook Twitter
Naam
E-mailadres Je e-mailadres wordt niet op de site getoond.
Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Login op dichtbij.nl

Vul hieronder je gebruikersnaam en wachtwoord in om in te loggen op dichtbij.nl Of maak een profiel aan en plaats voortaan moeiteloos je berichten

Gebruikersnaam
Wachtwoord Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Je reactie wordt getoond zodra je op de bevestigingslink hebt geklikt in de e-mail die wij je sturen.

Dit is niet ok

Deze functionaliteit is alleen beschikbaar als je ingelogd bent en je een geldig e-mailadres hebt ingevuld en deze bevestigd hebt. Inloggen kan hiernaast, of:

  • klik hier om een e-mailadres aan je profiel toe te voegen of om een nieuwe bevestigings e-mail aan te vragen.
  • klik hier om je te registreren
Plaats je eigen sportverslag
Heb je nog geen account? Registreer
Wachtwoord vergeten? Klik hier
Facebook Twitter
aanmelden nieuwsbrief

Klik hier voor meer informatie en
voorbeelden van de gratis nieuwsbrieven

Agenda

Meer agenda

vacatures

meer vacatures

naar bovennaar bovennaar boven
 
Privacy
Een site van Telegraaf Media Nederland