SPORT |
27 januari 2012
|
reageer
|
Door de dichtbijredactie (Witte Weekblad)
NIEUWE WETERING - Tijdens de FNRS-wedstrijd bij manege Hoogenboom Ruitersport haalden alle deelnemers winst. Er kwamen veel combinatie's van kinderen en pony's.
Zondag 22 januari was het weer een geslaagde wedstrijddag. De F-proeven werden gereden en uiteraard was er ook animo voor de A-proef, de voorbereidende wedstrijdproef, alvorens er gestart kan worden voor de F-proeven. Bij het diploma rijden kwam ook nog een stuk theorie. Wie genoeg punten haalt voor het rijden van de proef en ook nog voldaan werd aan het pittige theorie-examen, krijgt het diploma.
Het niveau was volgens de deskundige jury hoog, want alle ruitertjes behaalden een of meerdere winstpunten. Zij kunnen volgende wedstrijd een niveau hoger starten. De kinderen zullen weer hard gaan oefenen tijdens de lessen en in de voorjaarsvakantie, wanneer ze 4 achtereenvolgende dagen met hun lievelingspony kunnen oefenen. De zondag aan het eind van de vakantie, 26 februari, staat de volgende FNRS-wedstrijd gepland, waarbij naast de dressuurproeven ook rijvaardigheidsproeven worden afgenomen.
Proeven A, F1 t/m F2: (1)Lindy Nieberg 172 punten (A); Zoë Blankenstein, 224 punten; Caitlin Metske, 222 punten; Floortje Timmer, 164 punten (A); Proeven F3 t/m F8: Maureen Bakker (1) 222 punten; Juliëtte Zamani, 221 punten; Dana Hakkesteeg, 220 punten; Isa van den Assem, 219 punten.